Architekt Software

Umowa o pracę
Mielec
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie architektury software dla projektów rozwijanych w firmie, w większości dla urządzeń automotive obszaru infotainment
  • Aktywna współpraca z architektem systemu, opracowanie architektury SW na bazie system design i wymagań klienta
  • Przejęcie obowiązków w całym cyklu życia projektu – od wsparcia eksperckiego zespołu sprzedaży po zaawansowaną architekturę i koncepcję, rozwój, integrację software i obsługę klienta
  • Uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych
  • Udostępnia nie i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczenia w zespole, udzielając wskazówek twórcom oprogramowania i tworząc razem nowe pomysły

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania wbudowanego (C/C++), architektury oprogramowania i koncepcjach modelowania, w tym UML
  • Znajomość narzędzi do modelowania oprogramowania, w tym IBM Jazz, Enterprise Architect
  • Bardzo dobra znajomość wbudowanych systemów automotive (architektura mikrokontrolerów, systemy operacyjne, standardy AUTOSAR)
  • Znajomość zasad MISRA, standardów Automotive SPICE i IATF
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia, elastyczność, styl pracy zorientowany na rozwijanie i silne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyMielec