Functional Safety Engineer

Umowa o pracę
Mielec
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Analiza systemu pod kątem wymagań ASIL
  • Współudział przy tworzeniu Analizy Możliwości Wymagań
  • Współudział przy tworzeniu Architektury Systemu
  • Tworzenie konceptów realizujących wymagania bezpieczeństwa
  • Współudział przy tworzeniu analizy ryzyka (FMEA)
  • Definiowanie wymagań bezpieczeństwa jak również metod ich weryfikacji
  • Współtworzenie konceptów weryfikacji oraz walidacji systemu szczególnie pod kątem wymagań bezpieczeństwa
  • Organizowanie i moderowanie weryfikacji produktów pracy poświęconych aspektom opisanym w wymaganiach bezpieczeństwa

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Ukończone studia o profilu Elektronika, Inżynieria bezpieczeństwa, Informatyka, Matematyka
  • Doświadczenie zawodowe przy rozwoju Systemów lub Komponentów w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość obszarów dotyczących metod pomiarów oraz weryfikacji
  • Znajomość procesów A-SPICE, IATF
  • Znajomość norm i standardów jak ISO2626. ISO27001, IEC61508
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyMielec