Inżynier Automatyk

Umowa o pracę
Skawina
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie oraz modyfikacje oprogramowania wg otrzymanych założeń (sterownik, panel operatorski)
  • Projektowanie oprogramowania w oparciu o obowiązujące normy, budżet i harmonogram projektu
  • Konfigurowanie urządzeń (serwonapędy, kamery, skanery, wkrętaki elektryczne itp.)
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej oraz montażowej
  • Sporządzanie instrukcji obsługi
  • Aktualizacja dokumentacji powykonawczej

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive
  • Programowanie sterowników PLC  S7-1500  (TIA-Portal), dodatkowo mile widziane Allen-Bradley
  • Podstawy programowania robotów (Omron, Mitsubishi, ABB, Fanuc)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Gotowość do współpracy z interdyscyplinarnym zespołem
  • Proaktywność i dynamizm w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) w wymiarze do 50% czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kafeteria benefitów (prywatna opieka medyczna lub Multisport) zgodnie z wewnętrznym regulaminem
  • Dofinansowanie wakacji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyOstrów Wielkopolski