Inżynier Energoelektronik (automotive)

Umowa o pracę
Mielec
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie urządzeń wysokiej mocy dla samochodów elektrycznych

  • Wykonywanie pomiarów urządzeń zasilanych napięciem do 1kV

  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym

  • Uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych

  • Udostępnianie i poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia w zespole, udzielając wskazówek twórcom oprogramowania i tworząc razem nowe pomysły

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne

  • Wiedza z zakresu przetwarzania energii elektrycznej

  • Mile widziana znajomość projektowania w Altium

  • Mile widziana znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach

  • Mile widziana znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych dużej mocy

  • Mile widziana umiejętność w zakresie podstawowych prac elektrycznych i elektronicznych (lutowanie, pomiar wielkości elektrycznych, diagnozowanie usterek w obwodach);

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyMielec