Inżynier Sprzedaży – specjalista ds. rozwiązań automatyki i robotyki

Umowa o pracę
Kraków
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klienta oraz określanie wymogów technicznych dla automatyzowanego procesu produkcyjnego
  • Doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych rozwiązań
  • Współudział w przygotowaniu koncepcji rozwiązań technicznych
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert
  • Prezentowanie produktów firmy, wdrożonych zautomatyzowanych rozwiązań technicznych i stanowisk zrobotyzowanych
  • Spotkania z Klientami, udział w targach branżowych, webinariac

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 3 doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w szczególności w sprzedaży maszyn z rozwiązaniami dedykowanymi dla Klienta
  • Znajomość branży automatyki i/lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów (spawanie, paletyzacja, cięcie, prasy krawędziowych, zgrzewanie, obsługa maszyn, inne)
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika)
  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych
  • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami i parterami biznesowymi Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę współpracy
  • System premiowania, bonusy
  • Możliwość częściowej pracy w systemie home office (siedziba firmy w Krakowie)

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyKraków