Manager Innowacji

Umowa o pracę
Mielec
Dodane 5 miesięcy dni temu

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie projektami rozwoju innowacyjnego produktu
• Inicjowanie i prowadzenie prac rozwojowych kluczowych produktów
• Zapewnienie konkurencyjności i innowacyjności produktów z punktu widzenia technologicznego
• Inicjowanie projektów związanych z rozwojem portfolio produktów w oparciu o potrzeby rynku oraz Klienta
• Poszukiwanie koncepcji innowacyjnych rozwiązań produktowych, jak również nowych możliwości zastosowania istniejących produktów
• Zaangażowanie w ciągły rozwój podległego zespołu
• Przydzielanie zadań, definiowanie priorytetów, odpowiedzialność za realizację prac rozwojowych w zgodności z założonym harmonogramem i budżetem
• Współpraca z innymi departamentami w ramach realizacji projektów
• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami badawczymi
• Udział w podróżach służbowych do naszych klientów i kooperantów głównie na terenie Niemiec
• Prowadzenie i nadzorowanie działań dotyczących realizowania strategii firmy w podległym obszarze
• Opracowanie wizji dla zarządzanego obszaru w perspektywie rozbudowy, poszerzania kompetencji a tym samym możliwości realizacji procesów rozwojowych
• Tworzenie i kontrolowanie realizacji budżetu Obszaru Rozwoju Innowacji

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek – Elektronika lub pokrewne
• Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim
• Znajomość metodologii programowania
• Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
• Inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań
• Umiejętności ustalania priorytetów i organizacji czasu pracy
• Kreatywność połączona z silną orientacją na osiąganie celów
• Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność zarządzania projektami oraz procesami
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz zarządzania dużym zespołem
• Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
• Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
• Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierownik
Miejsce pracyMielec