Kierownik/Koordynator Serwisu

Umowa o pracę
Kraków
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja i nadzorowanie zleceń serwisowych, wykonywanych przez zespół mobilnych techników
  • Dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klientów
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami
  • Kontrola realizacja zleceń, analizy i bieżące raportowanie wyników pracy
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie sprzedaży elementów zamiennych

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji, wysoka kultura osobista i asertywność
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i otwartość na nowe rozwiązania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office oraz łatwość nauki nowych programów
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, D i E

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierownik
Miejsce pracyKraków