Lider Utrzymania Ruchu

Umowa o pracę
Zagórz
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Ograniczenie przestojów produkcyjnych spowodowanych problemami z maszynami
  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu
  • Koordynacja mechaników i elektryków (podczas awarii)
  • Dokonywanie analiz w Dziale UR
  • Koordynacja działań konserwacyjnych – zamawianie komponentów i części do Narzędziowni,
  • Opracowanie i wdrażanie strategii prewencji, aby zapobiegać występowaniu awarii
  • Monitorowanie stanu maszyn (przeprowadzanie przeglądów) i informowanie kierownika produkcji o potrzebnych interwencjach
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych
  • Nadzór nad instalacjami i uruchomieniami nowych maszyn lub części maszyn
  • Koordynacja działań dostawców i podwykonawców
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie relacji z zewnętrznymi firmami usługowymi
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy wszystkich maszyn i urządzeń

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne – Mechanika i budowa maszyn lub podobna – wyższe lub średnie
  • Doświadczenie na stanowisku koordynatorskim w dziale utrzymania ruchu – minimum 2 lata
  • Znajomość zarządzania konserwacją
  • Zarządzanie projektami
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Rozwiązywanie problemów
  • Dobre umiejętności informatyczne i analityczne
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny
  • Osobowość proaktywna

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Cechy oferty pracy

StanowiskoLider
Miejsce pracyZagórz