Mobilny Technik Serwisu

Umowa o pracę
Poznań
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta

Nasze oczekiwania:

  • wiedzy z zakresu elektrotechniki i mechaniki (znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego, silników spalinowych oraz instalacji gazowych)
  • wykształcenia min. zawodowego ( mile widziane elektrotechniczne)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
  • otwartości w kontaktach z Klientem
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków w tym zdobycie uprawnień w zawodowych ( UDT – obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1kV, GAZ)
  • narzędzia umożliwiające efektywna pracę ( samochód, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia
  • możliwość awansu
  • pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • przejrzyste zasady wynagradzania

Cechy oferty pracy

StanowiskoMonter Mechanik
Miejsce pracyPoznań