Software Security Officer

Umowa o pracę
Mielec
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Praca jako ekspert obszarowy i punkt kontaktowy dla zespołów programistycznych
  • Tworzenie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa
  • Doradztwo przy decyzjach architektonicznych
  • Przeprowadzanie przeglądów kodów źródłowych dotyczących bezpieczeństwa
  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa
  • Nadzór w obszarze bezpieczeństwa nad cyklem życia oprogramowania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Ukończone studia o profilu Elektronika, Inżynieria bezpieczeństwa, Informatyka, Matematyka
  • Znajomość co najmniej jednego języka programowania (C,C ++ itp.) oraz języków skryptowych
    (Python, bash itp)
  • Udokumentowane doświadczenie w inżynierii bezpieczeństwa (security) lub wiedza w zakresie inżynierii bezpieczeństwa
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych, systemów wbudowanych
  • Doświadczenie w testowaniu bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w przeglądanie kodów źródłowych w obszarze bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w programowaniu wbudowanym
  • Dyplom z zakresu cyberbezpieczeństwa, informatyki, inżynierii komputerowej, inżynierii oprogramowania lub pokrewny
  • Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych i poszukiwanie powiązanych luk w zabezpieczeniach oraz walidacja środków zaradczych przed ich wydaniem
  • Doświadczenie z narzędziami do statycznej analizy kodu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyMielec