Specjalista ds. programowania robotów

Umowa o pracę
Wrocław
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • programowanie robotów KUKA on-line, off-line – stacjonarnie, a także na terenie klienta
  • realizacja projektów zagranicznych (głównie w Niemczech)
  • udzielanie wsparcia technicznego u klienta,
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcji
  • wdrażanie nowych produktów, procesów i systemów produkcyjnych dla przemysłu
  • praca z systemami wizyjnymi i laserowymi systemami pomiarowymi na zrobotyzowanych stanowiskach
  • prowadzenie projektów i uruchomienia robotów u klienta,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • kontrola i dobór parametrów produkcyjnych dla zrobotyzowanych linii

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych dowolnej marki (Kuka, ABB, Fanuc, itp.),
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • otwartość i gotowość na podróże służbowe za granicę,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • determinacja w realizowaniu celu i pozytywne nastawienie do pracy.
  • otwartość do pracy w trybie wyjazdowym

Oferujemy:

  • bogaty pakiet szkoleń z programowania robotów przemysłowych Kuka, ABB, Fanuc,
  • możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji,
  • ciekawą pracę w inspirującym zespole projektowym z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii Automatyzacji Przemysłu,
  • możliwość pracy w międzynarodowych koncernach samochodowych OEM, współtworząc nowatorskie produkty na rynku motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • wydarzenia integracyjne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoInżynier
Miejsce pracyWrocław