Analityk Finansowy

Umowa o pracę
Kraków
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego, planów wieloletnich (OPEX, CAPEX)
  • Kontrola realizacji w/w planów, KPI oraz miesięczne raportowanie wykorzystania budżetu, KPI do managerów poszczególnych działów
  • Udział w przygotowywaniu miesięcznego i rocznego sprawozdania finansowego do Grupy
  • Kontrola i uzgadnianie stanów magazynowych
  • Analiza zapisów na kontach księgowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Kontrola formalna przelewów
  • Współpraca z instytucjami finansowymi

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, terminowość
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz system premiowy
  • Świadczenia finansowane z ZFŚS (wczasy pod gruszą, zielone szkoły, pożyczki zakładowe, świąteczne karty płatnicze)
  • Pakiet benefitów (m. in. Luxmed , ubezpieczenie AXA)
  • Karta Multisport
  • Współfinansowane zajęcia z języka angielskiego/niemieckiego

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista
Miejsce pracyKraków