Kierownik zmiany ( Dział obróbki)

Umowa o pracę
Andrychów
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem – 50 osób
  • Zarządzanie procesem produkcji – nadzór nad realizacją planów produkcyjnych oraz jakością produkcji
  • Planowanie i kontrola procesów produkcyjnych
  • Realizacja celów produkcyjnych oraz jakościowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych podnoszących efektywność
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Utrzymywanie kosztów produkcji na założonym poziomie
  • Ciągły nadzór i praca nad zmniejszeniem kosztów produkcji
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość zagadnień procesów obróbczych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność i szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Zdolności komunikacyjne oraz zarządcze
  • Zaangażowanie i rzetelność przy wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • System premiowania
  • Dofinansowanie do Smartlunch

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierownik
Miejsce pracyAndrychów