Konstruktor Mechanik

Umowa o pracę
Skawina
Dodane 3 lata dni temu

Obowiązki:

  • samodzielna realizację zadań projektowych

  • współpraca z wiodącym specjalistą merytorycznym oraz pozostałymi członkami zespołu organizacyjnego oraz projektowego

  • odpowiedzialność za optymalizację działań w projektach w zakresie merytorycznym i rozwój umiejętności

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością dokumentacji technicznej w ramach przydzielonego projektu

  • kontakt z dostawcami, przy doborze rozwiązań technicznych

  • realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów

  • a) sporządzenie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu

    b) projektowanie nowych stanowisk oraz modyfikacje istniejących

    c) przygotowanie dokumentacji konstrukcji 3D/2D i nadzór nad procesami jej wytwarzania

    d) dobór odpowiednich komponentów handlowych do aplikacji

    e) odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów konstrukcyjnych i ich obróbek cieplno-chemicznych

    f) asysta przy montażu i uruchomieniu stanowisk,

    g) tworzenie schematów pneumatycznych/ hydraulicznych, analiz FMEA, analiz zagrożeń

    h) współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym produktem

    i) tworzenie instrukcji stanowiskowych

  • obsługa wewnętrznej bazy danych

Wymagania:

  • dobra znajomość Solid Works oraz AutoCAD

  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn

  • 2-3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • zdolności interpersonalne, pracy w zespole

  • wiedza merytoryczna w zakresie:

    a) znajomości rysunku technicznego

    b) znajomości zagadnień z dziedziny mechaniki i budowy maszyn, pneumatyki, materiałoznawstwa, obróbki skrawaniem

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność podejmowania samodzielnie decyzji

Oferujemy:

  • pracę w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju

  • benefity (pakiety medyczne i sportowe)

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista
Miejsce pracySkawina